VIP Cars Hakkında

VIPCars.com uluslarlarası bir araç kiralama acentesidir ve size kusursuz araç kiralama hizmeti sunar. VIPCars.com’da bizim amacımız nereye giderlerse gitsinler bizden araç kiralayan her müşterimizin kendini bir VIP gibi hissetmesidir. VIPCars.com ile müşterilerimiz en düşük fiyat, en uygun teslim alma noktaları ve daha birçok avantajla işlem görürler.

Biz araç kiralama rezervasyonu hizmeti sunan bir online platformuz, dünya çapındaki bazı büyük araç kiralama şirketleriyle bir çok pazarda ortaklaşa çalışıyoruz. Eğer bir müşterimiz bir ülkede araç kiralamak isterse, ona o ülkenin en iyi araç kiralama şirketlerinden en iyi fiyatları, en uygun paketleri ve zengin bir araç listesini sunuyoruz. Köklü bir araç kiralama acentesi olduğumuzdan, en iyi araç kiralama şirketlerinden Chevrolet,Fiat ve Ford gibi markaları size sunuyoruz. Bunun yanında başka avantajlarda sağlıyoruz: kaza hasarından feragat servisi (kasko hizmeti), sınırsız kilometre, en uygun teslim noktaları, hırsızlık sigortası gibi. Bizden bir araç kiralama rezervasyonu yaptığınızda, size bir kiralama makbuzu veriyoruz, ki bunu yanınızdan ayırmamalısınız, bu makbuzla havaalanları ya da sizin seçtiğiniz teslim noktalarından kiralık aracınızı teslim alıyorsunuz.

VIPCars.com, da görevimiz sizin herşeyin en iyisini tecrübe etmenizi sağlamak, sürecin en başında istediğiniz aracı kiralamanız, cebinize en uygun kiralama anlaşmasını bulmanız ve size en uygun teslim noktalarını seçmeniz geliyor.Dünyanın birçok yerinde farklı lokasyonlarda, ki bu neredeyse bütün ülkeleri kapsıyor, geniş yelpazeli bir araç portföyünü size sunabildiğimiz için gururluyuz. Lüks ve sofistike sedanlardan, stil sahibi spor araçlara veya küçük ekonomik araçlara kadar çok opsiyonlu bir araba koleksiyonunu seyahat, iş, tatil ya da başka herhangi bir gezi programınız için beğeninize sunuyoruz.

VIPCars.com size kaliteli ve ekonomik araç kiralama çözümlerini en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlar. Size esnek seyahat opsiyonları tanıyoruz ve dünyayı kendi gözlerinizle bu konforu yaşayarak görmenizi sağlıyoruz