İsrail

Ortadoğu ülkelerinin en önemlilerinden biri olan İsrail, ziyaretçilerine dini ve tarihi alanlar sunarak turizm alanında kendini kanıtlamış bir ülkedir.2012 verilerine gore 3.5 milyon turistin geldiği ülke, kişi başına düşen müze sayısında dünyanın ilk sırasındadır.Ayrıca ülke ağırlıklı olmasa da deniz kum güneş turizminde de hizmet vermektedir. Ülkenin plajları ve tesisleri en yoğun sezon zamanında da tam donanımlı olarak servis sunmaktadır.Dünya’nın her yerinden dini vazifelerini yerine getirmek için İsrail’e akın edenler ünlü Ağlama Duvarı’nı ziyaret edip ibadet ederler.

İsrail’in ayrıca sahip olduğu bir başka tarihi yer ise Masada’dır. İlk Yahudi-Roma İmparatorluğu savaşlarında inşa edilen ve ülkenin güneydoğusunda yer alan bu yapı kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biridir. İsrail’de araç kiralamanız sizin için hem zaman hem de paradan tasarruf demektir.

İsrail’in başlıca şehirleri Beytüllahim,Hayfa ve başkent Kudüs’tür. Turistik noktalar ve dini turizmin başlıca tesisleri de başkent Kudüs’te bulunur. Ayrıca şehirin merkezi olan eski Kudüs dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Burada bulunan Arap pazarı da turistlerin ilgisini çeken alışveriş noktalarından sayılabilir. İsrail geziniz sırasında bizden araç rezervasyonu yaparsanız, anlaşmanızla birlikte başka hizmetlerde satın almış olacaksınız. Bunların arasında Kaza hasarından Feragat, Hırsızlık Sigortası ve Sınırsız kilometre hakkı gibi sadece bizim sunduğumuz şeyler de olacak. Ayrıca İsrail gezinizde hangi sınıftan olursa olsun, aradığınız aracı bulabileceğiniz bir portföy sunuyoruz. Aileler için SUV veya Van, yalnız gezen veya çift olarak araç arayanlar için ise kompakt sınıf araçlarımız sizin rezerve etmenizi bekliyor!