Kanada

Kuzey Amerika’nın da en kuzeyi! Amerika’nın komşusu Kanada, büyük ve çok kültürlü bir ülkedir. Ülkede neredeyse her milletten insan bulunur ve bu çok kültürlü yapı Kanada halkının gurur kaynaklarından biridir. Akçaağaç yaprağını ulusal sembol olarak kabul edenler her zaman açıkfikirli ve hoşgörülü kültürleriye tanınmıştır. İki resmi dili olan bu ülke doğal güzellikleriyle tanınır. Ülkenin birçok köşesindeki doğal parklar ve özenle korunan yeşil alanlar turizmin başlıca kahramanlarıdır. Outdoor sporların neredeyse tamamını yapabileceğiniz Kanada’da özellikle vahşi hayata yakından tanıklık edebilirsiniz. Önemli şehirlerden başkent Ottawa,Toronto,Montreal ve Vancouver’dır. Bu şehirler mutlaka ziyaret edilmesi gerekilen Kanada kültürünü en iyi anlayacağınız şehirler olarak göze çarpmaktadır.

Niagara Şelaleleri Toronto’ya 70 km uzaklıktadır. Fransız sömürgecilerin birçok iz bıraktığı Quebec’te, görülmesi gereken yerlerin başında Quebec Şatosu gelir. Yine fransızca konuşulan bölgelerden olan Montreal ise her sene düzenlenen Montreal Caz Festivaline ev sahipliği yapar. Bu ülkenin eşsiz güzelliklerini görmek için araç kiralamak en uygun gezi opsiyonu olacaktır. En düşük fiyat garantisiyle araç kiralamak için basit adımları izleyin. Size özel hizmetler ve kapsadıkları alanlar için tarife detaylarını başvurun. Kanada doğal güzelliklerini ve doğal parkları her sınıftan araç seçeneğiyle gezebilirsiniz.Ekonomi, kompakt,mini ya da lüks araçlar Kanada yollarında sizi bekliyor!

Kalabalık bir grup ya da tek başınıza seyahat ediyorsanız zengin araç portföyünden size en uygun olanı seçin ve merkezi lokasyonlardan birinde arabanızı teslim alın..